Zakázková výroba

Společně s výrobou zboží, které nabízíme na našem Eshopu, se zabýváme zakázkovou výrobou. Nabídka našich služeb je určená chovatelským stanicím, malým i větším skupinám pejskařů, pořadatelům výstav a soutěží, ale i jednotlivcům. Všem, kteří mají zájem o své produkty s vlastními motivy a logy.

Naše produkce: Hlavní náplní naší práce je textilní výroba. Provádíme potisky, výšivky a další aplikace na širokou škálu textilních produktů (trička, mikiny, tepláky, bundy, čepice, polokošile, atd.) Jednou z našich předností je textilní výroba i od menšího počtu kusů! Vedle textilní výroby zajišťujeme rovněž tvorbu nálepek, letáků, plakátů. kalendářů, šňůrek na klíče, odznaků a dalších drobností. 

Doplňkové služby: Kromě samotné výroby produktů rovněž zajišťujeme grafické zpracování podkladů. Současně Vám doporučíme jaká forma výroby bude pro daný produkt a počet kusů nejvhodnější s ohledem na počet kusů a výslednou cenu.

Ceny: Jsou stanovovány individuálně před započetím každé zakázky. Kalkulace je tvořena na základě náročnosti výroby, druhu výrobních materiálů, počtu vyráběných kusů a dle požadavku na termín dodání. Pravidelní zákazníci získávají věrnostní slevy a další výhody.

Kontakt: V případě zájmu o naše služby, nebo pokud potřebujete ujasnit další náležitosti nás neváhejte kontaktovat na emailu: psinatriku@seznam.cz

 /provozovatel Eshopu  www.psinatriku.cz je plátcem DPH/

Rozměry našich triček

Velikosti našeho textilu uvádíme v přehledných tabulkách (viz níže). Rozměry jsou udávány v centimet...

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení