Představujeme náš Eshop!

Internetový obchod www.psinatriku.cz se zabývá výrobou a prodejem předmětů se "psí" tematikou. Pokud patříte mezi pejskaře, případně pokud chcete Vašemu příteli - pejskaři udělat radost vhodným dárkem, jste tu správně! Jak název napovídá, hlavní náplní Eshopu jsou trička a textilní předměty. Kromě nich nabízíme také drobné doplňky, jako jsou placky, přívěsky, nálepky, naušnice a další drobnosti.

Veškeré zboží, je přehledně řazeno do tematických kategorií, které najdete v menu na levé straně. U každého trička jsou uvedené obecné informace a zákazník si podle svého vkusu a potřeb volí svoji barevnou varinatu a velikost. 

Kromě stále nabídky Eshopu, můžeme nabídnout také služby naší Zakázkové výroby. Nabídka našich služeb je určená chovatelským stanicím, malým i větším skupinám pejskařů, pořadatelům výstav a soutěží, ale i jednotlivcům. Všem, kteří mají zájem o své produkty s vlastními motivy a logy. V případě zájmu naleznete více informací v příslušné kategorii - Zakázková výroba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení