O nás

Naše společnost se zaobírá potiskem a vyšíváním na textil již od roku 2008. Tehdy jsme začínali potisky triček a oděvů pro volný čas, a to zejména se sportovní tématikou. Postupem času přibylo do domácnosti majitelů firmy psisko a nezávisle na tom přibývaly i dotazy přátel a kamarádů, zda bychom mohli tisknout vedle sportovních motivů i ty psí. 

Od prvních zakázkových triček, která byla určena jako originální dárky jsme se postupně dostaly k založení a zřízení e-shopu www.psinatriku.cz, jehož hlavní aktivitou je výroba a prodej triček a dalších produktů s motivy nejlepších přátel člověka. Kromě sortimentu vystaveného na e-shopu také samozřejmě nabízíme zakázkovou výrobu a potisk oblečení pro jednotlivce, kynologické sportovní kluby a organizace, chovné stanice, spolky a jiné organizace.

Jsme si vědomi, že psí svět neobnáší jen radosti a veselení, ale leckdy také trápení a hledání nového domova, proto chceme i my takovým psům pomáhat. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s časopisem Psí Kusy, podpořit trvalou charitativní akcí vybrané útulky a psům prospěšné organizace.

Proč nakoupit právě u nás?

V několika srozumitelných bodech bychom Vám rádi představili náš Eshop. Bude to zejména představení ...

1 položek celkem
Zpět do obchodu