O nás

Naše společnost se zaobírá potiskem a vyšíváním na textil již od roku 2008. Tehdy jsme začínali potisky triček a oděvů pro volný čas, a to zejména se sportovní tématikou. Postupem času přibylo do domácnosti majitelů firmy psisko a nezávisle na tom přibývaly i dotazy přátel a kamarádů, zda bychom mohli tisknout vedle sportovních motivů i ty psí. 

Od prvních zakázkových triček, která byla určena jako originální dárky jsme se postupně dostaly k založení a zřízení e-shopu www.psinatriku.cz, jehož hlavní aktivitou je výroba a prodej triček a dalších produktů s motivy nejlepších přátel člověka. Kromě sortimentu vystaveného na e-shopu také samozřejmě nabízíme zakázkovou výrobu a potisk oblečení pro jednotlivce, kynologické sportovní kluby a organizace, chovné stanice, spolky a jiné organizace.

Jsme si vědomi, že psí svět neobnáší jen radosti a veselení, ale leckdy také trápení a hledání nového domova, proto chceme i my takovým psům pomáhat. Rozhodli jsme se, ve spolupráci s časopisem Psí Kusy, podpořit trvalou charitativní akcí vybrané útulky a psům prospěšné organizace.

Proč nakoupit právě u nás?

V několika srozumitelných bodech bychom Vám rádi představili náš Eshop. Bude to zejména představení ...

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení